Ekonomi

Burdur 2023’te HAYTEKFEST’e hazırlanıyor

BURDUR (İGFA) – YÖK Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Programı kapsamında 2017yılından bu yana “Hayvancılık” alanında gelişim ve yenilik odaklı projeler yürüten Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, buprojelerden elde edilen somut çıktıları kamuoyuyla paylaşmak ve bölümün meselelerine çözümoluşturabilecek fikirleri bir ortaya getirebilmek ismine 09-11 Mart 2023 tarihleri ortasında Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Şenliği (HAYTEKFEST) düzenleyecek.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi konut sahipliğinde Sürdürülebilir Kalkınma ve Sürdürülebilir Hayvancılık ana temasıyla “HayvancılıkTeknolojileri AR-GE ve İnovasyon Şenliği (HAYTEKFEST)” kapsamında HAYTEKFEST ProjeYarışması organize edilecek. Tertipte, ülke genelinde hayvancılık teknolojileri alanındaaraştırma yapan araştırmacılar, kamu ve özel dal işletmeleri, yatırımcılar (projelere ortak olmakisteyen ve finansman sağlamak isteyen müteşebbisler), teşebbüsçüler ve öğrenciler bir ortaya gelecektir.

KİMLER KATILABİLİR?

Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Festivali’ne (HAYTEKFEST) ilgi duyan herkesücretsiz olarak iştirak sağlayabilir. Kişisel iştirak sağlanabileceği üzere HAYTEKFEST’in temalarınauygun bahislerde stant açmak isteyen kişi, kurum ve kuruşlar tertip komitesinin onayı ile ücretsizstant açabileceklerdir.

YARIŞMAYA KATILIM

Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Şenliği (HAYTEKFEST) proje pazarı yarışmasıhayvancılık alanında faaliyet gösteren teşebbüsçü adaylarına, girişimcilere ve yatırımcılara yönelik düzenleniyor.Dolayısıyla, hayvancılık alanında yenilikçi fikirlere sahip tüm bireyler gerekli müracaatları yaparak iştirak sağlayabilecekler.

Söz konusu aktifliğe dair ayrıntılı bilgiye https://haytekfest.mehmetakif.edu.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu