Ekonomi

Türk Telekom’dan deprem bölgesinde istihdam önceliği

Deprem felaketinden etkilenen 11 ilde istihdamda öncelikli çalışmaların başlatıldığı Türk Telekom’un profesyonel internet sitesinde duyuruldu. Firmanın iş ilanı sayfasında yer alan duyuruda; Depremden etkilenen illerden birinde ikametgahı olan adaylara yerinde çalışma modeli, deprem nedeniyle ikameti değişen adaylara İstanbul ve Ankara lokasyonlarında hibrit çalışma, uzaktan çalışma modellerinin sunulacağı belirtildi. stajyer durumlar için.

Türk Telekom, dayanışmanın gücünün daha fazla hissedildiği bu dönemde farklı rol ve sorumluluklar için istihdam olanakları sağlayacağını internet sitesinde belirtti.

Şirket, istihdamda öncelikli adaylar; Telekom konusunda deneyimli veya bu alanda çalışmaya istekli, depremden etkilenen illerden birinde ikamet eden veya deprem nedeniyle ikametgahı değişen; Birinci derece akrabaları, ikametgahı veya işi beyin sarsıntısından etkilenen kişiler olarak tanımladı. İstihdam kapsamında başvuru yapacak adaylara hem tam zamanlı iş hem de staj imkanı sağlanacağı açıklandı.

Aday web sitesi; satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, yan hizmetler ve teknoloji fonksiyonlarında farklı seviyelerdeki pozisyon ve teknisyen pozisyonlarına başvuru yapabileceklerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu