Haber

Silifke’de Tenis Bahar Turnuvası düzenledi

Silifke Belediyespor tarafından Tenis Bahar Turnuvası düzenlendi. Turnuvanın ardından dereceye girenlere kupaları verildi.

Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Silifke Belediyespor’un Tenis Bahar Turnuvası ödül törenine katılarak, “Spor ve Sporcunun her zaman yanındayız! Hep destek tam destek! Dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

‘SPORUN VE SPORCUNUN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ’

ANKA’nın haberine göre, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Silifke Belediyespor Bahar Kupası Tenis Turnuvası’na katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olacağız. Kulübümüz tarafından farklı branşlarda açılan bu turnuvalar sayesinde çocuklarımız ve gençlerimiz kendilerini geliştirerek yeteneklerini keşfetmektedirler. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde verilen eğitimlerle ilçemizden başarılı sporcular yetiştirmeye kararlıyız. Yıllardır geleneksel hale gelen bu turnuvalarımızın ve etkinliklerimizin giderek artmasını temenni ediyor, bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kupa törenine İlçe Kaymakamı Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Belediyespor yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı.

(SPOR SERVİSİ)

sahinbeyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu