Haber

Demir: “Kavak, Samsun’un en hızlı gelişen ilçesi”

Samsun Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir, Kavak’ın, Samsun’un en süratli gelişen ilçesi olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir, Kavak Belediye Lideri İbrahim Sarıcaoğlu ile Rıdvan Çelikel Fen Lisesi ve Kavak Özgüven Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenleri ile bir ortaya gelerek Öğretmenler Günlerini kutladı. Yaptığı ziyaretlerde ilçede vazife yapan eğitimcilerle bir ortaya gelerek çeşitli ikramlar veren Büyükşehir Belediye Lideri Demir, “Böyle bir ziyaret için Kavak’ı seçmemizin nedeni eğitim alanında başarı çıtasını üst seviyeye taşımasındandır” dedi.

İlçenin gelişim yolunda gösterdiği performansından övgüyle kelam eden Lider Mustafa Demir, Kavak Belediye Lideri İbrahim Sarıcaoğlu’na da ilçenin kalkınması yolunda gösterdiği çaba ve verdiği mücadelesi için teşekkür etti.

Kavak’ın Samsun’un gözbebeği ilçesi olduğunu vurgulayan Başkan Demir, “Kavak bugün gerçekten Samsun’un en süratle gelişen bir ilçesi. Kamu, özel kesim yatırımları ve Belediye hizmetleri ile artık çağdaş bir kent. Çok değil daha yakın tarihte köy görünümünde olan Kavak aldığı yatırım ve hizmetlerle yakın vakitte herkesin gıpta ettiği en hoş ilçemiz olacak. Organize Sanayi Bölgesinde 3. Etap çalışmaları da tamamlanıp yeni sanayi tesisleri geldiğinde çok daha ileri noktalarda olacak. Bizler de Büyükşehir olarak Kavak Belediyemizle birlikte halkımızın refahı ve memnunluğu için çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak Samsun’da 1,4 milyon nüfusa hizmet götürüyoruz. Tüm küme yollarını artık bitiriyoruz. İnsan odaklı hizmet anlayışımızla her daim halkımızın yanındayız” diye konuştu. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu