Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı artık taçlandırma zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Artık 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırmanın zamanı geldi. İkinci tur seçimler, 27 Mayıs darbesinin 63. yıl dönümünün ertesi günü 28 Mayıs’ta yapılacak. Etat.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli hemşerilerimiz ve meslektaşlarımız, ülkemizin en kritik seçimlerinin ilk sınavını geçtik, Cumhur İttifakı olarak teşekkür ederiz. Emekleriniz ve fedakarlıklarınız için teşekkür ediyorum. Bana senin gibi yol arkadaşları verdiği için Rabbime binlerce kez şükrediyorum. 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırmanın zamanı geldi. Seçimlerin ikinci turu 27 Mayıs darbesinin 63. yıl dönümünün ertesi günü 28 Mayıs’ta yapılacak” dedi.

‘Türkiye BİZDEN HİZMET BEKLİYOR’

Erdoğan, “Biz milli iradeyi, vatana ve millete hizmet sevgisini siyasetinin merkezine koymuş bir ittifakız. Depremzede kardeşlerimiz bir an önce yaralarını sarmamızı bekliyor.28 Mayıs seçimi için şimdiden sandıkların renginden emin olarak çalışmalara başladık.Önümüzdeki günleri en güzel ve en güzel şekilde değerlendireceğimizi umuyorum. verimli yol.inşallah 28 mayıs’ı türkiye asrının müjdecisi yapacağız.size güveniyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu