Yaşam

Yürek Çıkmazı 4. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Baba Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Yürek Çıkmazı dün akşam 2022 FIFA Dünya Kupası maçının çabucak akabinde özetsiz bir formda yayınlandı. İrem Helvacıoğlu ve Alp Navruz’un başrolünde yer aldığı Yürek Çıkmazı’nın direktör koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için; Yürek Çıkmazı son kısım tek kesim full izleme ekranı…

Senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın üstlendiği dram dizisi Yürek Çıkmazı dün akşam dördüncü bölümüyle ekranlara geldi.

Yürek Çıkmazı son bölümde; Zeynep, Cennet’in vefatına dair ufacık bir ipucu aradığı esnada hiçbir sorusuna cevap alamaz.

O sabah neler yaşandığı bilen iki bireyden biri sessizlik yemini etmiş, Yılmaz ise yaşananları saklamaya devam etmiştir.

Diğer bir taraftan Zeynep için mahalleye dönen Halil, cenazeden sonra babasıyla tekrar karşılaşmış olur.

Halil ve Yılmaz kozlarını paylaştığı esnada harcanan isim tekrar Biren olur. Üstüne üstlük merdivenden düşerek hastaneye kaldırılır.

Herkes yaşananların kaza olduğunu düşünse de, gerçekleri öğrenen Halil kendisi ve tüm ailesinin hayatını değiştirecek kararı vermekte gecikmemiştir.

Yürek Çıkmazı Son Kısımda Neler Olmuştu?

Zeynep, otomobilini Cennet’in oğlu Halil’in darp ettiğini öğrenince resmen şoka girer. Bu durum Halil açısından da pek farklı değildir zira o karşısında Caner’i beklerken Zeynep’i bulmuştur. Bir de Zeynep annesinin avukatıdır. Annesinin mektubunu okuyan Halil, kız kardeşlerinden farklı olarak Cennet’in şiddete maruz kaldığı gerçeğini kabul eder. Fakat bu onun için geç kalınmış bir bilgidir ve bu saatten sonra kimse için bir fayda sağlamayacaktır. Zeynep’ten bu davanın peşini bırakmasını isterken, ablasından öğrendiği yeni bilgiler olayların seyrini değiştirecektir.

Yürek Çıkmazı 4. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

YÜREK ÇIKMAZI SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu