Ekonomi

Tatlıses’in oğlu babasına rakip oldu

İbrahim Tatlıses’in kurduğu Tatlıses Beslenme yönetiminde uzun yıllar görev ve sorumluluklar üstlenen Ahmet Tatlıses’in aynı zamanda Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte Fabrikası’nın kurduğu restoranların da sahibi bulunuyor.

Babasıyla uzun süredir anlaşmazlıkları olan Ahmet Tatlıses, açtığı Çiğköfte fabrikasıyla Tatlıses çiğ köftesinin en büyük rakibi oldu.

Türkiye’nin birçok şehrinde şube açmaya hazırlanan Ahmet Tatlıses’e ilk talep, Tatlıses Çiğ Köfte’nin en iyi şubesi olan Bodrum şubesi oldu. Şubenin adının By Ahmet Tatlıses çiğ köfte olarak değiştirildiği öğrenildi. Ahmet Tatlıses’in kurduğu çiğ köfte fabrikası ve gıda firmasına hemen hemen tüm illerden talep geldiği, bazı Tatlıses Çiğköfte şubelerinin de By Ahmet Tatlıses Çiğköfte’ye geçmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Ünlüler birbiri ardına paylaşım yaptı

Pek çok sanatçı Ahmet Tatlıses’e yeni kurduğu çiğ köfte fabrikasının tanıtım videosunu sosyal medya üzerinden paylaşarak destek verdi. Tatlıses, son dönemin en popüler şarkısı ‘Ali Cabbar’ın müziğiyle Çiğköfte Bodrum şubesinin Ahmet Tatlıses’e devredildiğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu