Haber

Sözde mizah dergisinden bir skandal daha!

  • Haberler7

Defalarca Müslümanları ve milli değerlerimizi konu alan sözde mizah dergisi. Leman Cumhuriyetin 100. yılında Atatürk maskesi altında yine Müslümanları hedef aldı. Kapağında kibirli bir karikatüre yer veren Leman dergisi, İslami değerlerle alay etti. Mustafa Kemal Atatürk’ün at üzerindeki resmini Müslümanları korkunç gösteren bir karikatürle birleştirdi.

BU İLK SKANDAL DEĞİLDİ

Bu sözde mizah dergisinin ilk skandalı değildi. Her fırsatta Müslümanları, ülkemizin devlet adamlarını ve milli değerlerimizi hedef alan derginin, Yavuz Sultan Selim ve Sultan Abdülhamid hakkında da skandal kapaklara yer verdiği görüldü.

  • Yavuz Sultan Selim hakkında hazırladıkları küstah kapak

  • Sultan Abdülhamit’e saygısız dergi kapağı

100. YILIMIZ TOPLUMUN HER KESİMİ TARAFINDAN COŞKUYLA KUTLANDI

Sözde mizah dergisi Leman, geçmişte birçok kez yaptığı gibi yine Müslümanlara saldırdı. Atatürk kisvesi altında alçakça bir saldırı yapan bu derginin, toplumun her kesimi tarafından coşkuyla kutlanan Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinliklerine gölge düşürmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Yüzbinlerce kişinin katıldığı, ‘Hükümet Cumhuriyet Bayramı’nı unutturmaya çalışıyor’ diyenlerin bile gururla izlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Milli Gemilerimizin ve Milli Uçağımızın katıldığı gösterilerle taçlandı. Milli otomobilimiz TOGG kullanıcılarımız da konvoy oluşturarak tam bağımsız Türkiye yolunda ilerlediğimizi tüm dünyaya gösterdi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu