Haber

Soylu’nun seçim gezisi sırasında kalp işareti yapan genç gözaltına alındı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun dün Üsküdar’da yaptığı seçim gezisi sırasında bir genç elleriyle kalp işareti yaptı. Genç, polis tarafından gözaltına alındı.

Avukat Onur Cingil, gözaltına alınma görüntülerini Twitter hesabından paylaşarak, “Bugün bu genç vatandaş, sırf İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Üsküdar’daki ‘gezisinde’ kalp işareti yaptığı için elinden alınıyor. Adını haykırıyor, anladığım kadarıyla ‘İsmail’ diyor. Alanların kim olduğu belli değil, konuyu takip ediyorum! Merak etmeyin kalp taşı atacak” diye yazdı.

Avukat Cingil, gözaltına alınan gencin daha sonra serbest bırakıldığını duyurdu. Cingil, “Üsküdar Emniyet Müdürü’nden aldığım bilgiye göre gözaltına alınan genç serbest bırakıldı. Bilgi oradan geliyor. Videoda gencin sadece kalp yaptığını söyleyen hanımın ifadesi çerçevesinde çıkan büyük skandal. Bakalım daha neler göreceğiz…”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim çalışmaları kapsamında Perşembe günü gittiği Gazi Mahallesi’nde eylem yaptı ve tepki gösteren grubun bir kısmı gözaltına alındı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu