Haber

Samsun Atakum Belediyesi ve Sabancı Vakfı Papuduk Çalıştayı düzenledi

SamsunAtakum Belediyesi ve Sabancı Vakfı, hayvanları ve doğayı seven ve koruyan nesiller yetiştirmek amacıyla 4-12 yaş arası çocuklara ‘Papuduk Atölyesi’ düzenledi.

Atakum Belediyesi ve Sabancı Vakfı tarafından hayvanları ve doğayı seven ve koruyan nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Papuduk Atölyesi, Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Danışma Merkezi’nde gerçekleştirildi. Miniklerin eğlenirken öğrendiği atölye çalışmasına katılan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci de çocuklara eşlik etti.

Çocuklar için özel olarak hazırlanan çok sevilen kitap serisi Popuduk, renkli karakterleri ve komik hikayeleriyle çocukların doğa ve hayvanlarla daha güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu anlamlı etkinlik sayesinde yazarlar çocuklarla bir araya gelerek onlara kitap serisinin mesajını ve önemini aktardı. Çeşitli oyunlar, resim ve drama etkinlikleri ile süslenen atölye miniklerin de ilgisini çekti. Çocukların zihinsel gelişimine de katkı sağlayan atölyede minikler hem eğlendi hem de hayvanları sevme duygusunu pekiştirdi.

Kaynak: ANKA / Ömür Boyu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu