Ekonomi

Ripple CEO’su SEC dava sonucu için beklenen tarihi açıkladı

dalgalanmaCEO Brad Garlighouse SEC davasıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Garlinghouse, davanın kritik olduğuna işaret ederken, mahkemenin kararı için tarih de belirledi.

Ripple (XRP) ve SEC arasındaki dava, kripto para şubesi için kritik öneme sahip. Yaklaşık 2 yıldır devam eden hukuki sürecin ne zaman sonuçlanacağı yatırımcıların en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Bu durumun farkında olan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, vakayla ilgili değerli açıklamalarda bulundu.

Ripple yöneticisi, Bloomberg ile yaptığı bir röportajda davanın bu yıl sona ereceğini söyledi. Garlinghouse, davayı ele alan federal mahkemenin tam olarak bilgilendirildiğine ve sonucun yakında açıklanacağına inanıyor. Başarılı CEO, davanın sonucunun tüm kripto para şubesini etkileyeceğinin altını çizdi:

Brad Garlinghouse, SEC’in kripto para birimlerine yönelik düzenleyici atılımlarının sağlıksız olduğunu düşünüyor. Ana altcoin projesinin yöneticisi, ABD’nin yasaklayıcı politikalar izlememesi gerektiğinden bahsetti. Düzenleyici politikalar tüketicinin korunmasına odaklanmalıdır, dedi Garlighouse:

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

camasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu