Haber

Pusu cinayetinde tutuklu sayısı 4’e çıktı

Pusu cinayetinde tutuklu sayısı 4’e çıktı

Şüpheli babanın ardından eski eşi ve 2 kardeşi daha gözaltına alındı.

DENİZLİ – Denizli’nin Serinhisar ilçesinde dün sabah işine gitmek üzere otomobiline binmek üzere olan Kemal Akköse’nin, gencin babası kar maskeli saldırgan tarafından 3 el ateş edilerek öldürüldüğü cinayetle ilgili olarak Geçen yıl kuyu cinayetinde hayatını kaybeden adam, annesi ve 2 amcası daha gözaltına alındı.

Serinhisar ilçesi Aşağı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, leblebi işletmesinde çalışan Kemal Akköse (25) işe gitmek için evden çıktığı sırada yanına yaklaşan kar maskeli bir kişinin saldırısına uğradı. arabasına biniyor Evinin önünde tüfekle 3 el ateş edilen Kemal Akköse olay yerinde hayatını kaybetti.

Kar maskeli saldırı sonucu yaşamını yitiren Kemal Akköse cinayetinin faili olarak cezaevinde bulunan Mustafa Akköse ile 17 yaşındaki İsmail Yalçın ve 19 yaşındaki Hasan Akköse geçen yıl öldürülerek kuyuya atılmıştı. . ağabeyi olduğu öğrenildi. Otopsi işlemleri tamamlanan Kemal Akköse’nin, cezaevindeki ağabeyinin izin işlemlerinin tamamlanmasının ardından son yolculuğuna uğurlanacağı belirtildi.

Annenin intikam paylaşımı ortaya çıktı

Saldırganın yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatan güvenlik güçleri, geçen yıl hayatını kaybeden Hasan Akköse’nin babası YA’yı şüphelenilerek gözaltına aldı. Cinayeti çok yönlü araştıran güvenlik güçleri, olaydan saatler önce “İntikam alacağım oğlum” ve “Bize yapılanları unutmayacağız” formlarını paylaşan anne AK ve eski eşinin erkek kardeşleri İ.A. ve BA gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlıların ifade işlemlerinin devam ettiği, ailenin diğer üyelerinin ise tedbir savunması altına alındığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu