Teknoloji

PUBG MOBILE Futbol Yıldızı Lionel Messi ile Yeni İşbirliği İçeriğini Açıkladı

PUBG MOBILE’ın efsanevi futbolcu Lionel Messi temalı yepisyeni oyun içi eşyaları ile gücünüzü açığa çıkarın!

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Lionel Messi temalı 20 yeni eşyanın oyuna ekleneceğini duyurdu. Efsanevi futbolcu, oyuncuların savaş alanında güçlerini ve güçlerini açığa çıkarmalarına yardımcı olacak özel kıyafet ve eşya koleksiyonuyla birlikte PUBG MOBILE’da birinci sefer uzunluk gösteriyor.

Oyuncular Kaptan Messi kıyafetinin yanı sıra yeni süsler, paraşütler, tavalar ve daha fazlasını içeren aksesuarlarla birlikte efsane haline gelebilecekler. Yeni temalı set Futbol İkonu Messi içerisinde kılıf, sırt çantası, kask, tava, PP-19 Bizon, Mini14, MK47, AKM, süs ve el bombası yer alıyor. Akabinde içerisinde şapka, maske ve paraşüt bulunan Harika Efsane Messi seti oyuna geliyor. Son olarak Messi İş birliği eşyaları ortasında uçak kaplaması, hoverboard, dacia ve süsleme üzere yenilikler de yer alıyor. Oyuncular ayrıyeten davetiye paylaşım aktifliği aracılığıyla özel PUBG MOBILE X Messi işbirliği formasına sahip olabilecek. Lakin bu forma aktifliği sırf hudutlu bir mühlet için mevcut olacağı için tez etseniz âlâ olur!

Messi, “PUBG MOBILE’ın üzerinde birlikte çalıştığımız öğeleri ortaya çıkardığını görmek çok heyecan verici. Oyuncuların muhteşem yeni kıyafetlerimizi kullandığını görmek için sabırsızlanıyorum. PUBG MOBILE ile çalışmak harika bir deneyimdi ve bu ortaklığın başardıklarından gerçekten gurur duyuyorum. Savaş alanına girip bu eşyaları kendim kullanmak için sabırsızlanıyorum!” dedi.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Lideri Vincent Wang ise “Messi ile işbirliği yapmak bir zevkti ve onu PUBG MOBILE’da ölümsüzleştirebilmek büyük bir onur. Bu, hem PUBG MOBILE oyuncuları hem de futbol hayranları için büyük bir an ve umarım herkes gerçekten özel olan bu oyun içi öğelerle güçlerini açığa çıkarmanın keyfini çıkarır.” tabirlerinde bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu