Ekonomi

Ontrak Health Sentara Health ile ortaklığını genişletiyor

MIAMI – Yapay zeka ve tele-sağlık destekli davranışsal sağlık hizmetleri şirketi Ontrak Health (NASDAQ: OTRK), Virginia’daki Sentara Health ile olan stratejik ortaklığını genişlettiğini duyurdu. Bu genişleme, Ontrak’ın WholeHealth+ programının, 29 Şubat’tan itibaren Sentara Health Plans ile yakın zamanda yapılan ticari genişleme üzerine inşa edilen uygun öz sigortalı gruplara sunulmasını içeriyor.

Ortaklık büyümesi, Ontrak’ın programı için uygun olan Sentara Sağlık Planları üyelerinin sayısını altı kattan fazla artıracak ve bu yeni gruplar için sosyal yardımlar halihazırda devam ediyor. Ayrıca şirketler, Ontrak’ın Gelişmiş Katılım Sistemini Sentara Sağlık Planının ticari nüfusu genelinde başlatmak için işbirliği yapıyor.

Ontrak Health’in Başkanı ve Ticari Baş Sorumlusu Mary Lou Osborne, davranışsal sağlık yardımı gerektiren ek üyeleri destekleme potansiyelinin altını çizerek güçlendirilmiş ilişkiye olan güvenini dile getirdi. Osborne, iki kuruluş arasındaki beş yıllık geçmişi ve ortaklığın gelecekteki potansiyelini vurguladı.

Ontrak’ın misyonu, sağlık sistemi tarafından genellikle göz ardı edilen davranışsal sağlık nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamaktır. Şirket, kişiselleştirilmiş bakım sağlamak ve sağlık sonuçlarını iyileştirmek için bakım koçu katılımlarıyla tamamlanan yapay zeka, tahmine dayalı analitik ve dijital arayüzler kullanıyor.

Kâr amacı gütmeyen bir sağlık sistemi olan Sentara Health, 12 hastane işletmekte ve Virginia ve Florida’daki Sentara Health Plans aracılığıyla 1 milyondan fazla üyeye hizmet vermektedir. Kuruluş klinik kalitesi, güvenliği, inovasyon ve hasta bakım deneyimine odaklanmasıyla tanınmaktadır.

Bu makaledeki bilgiler bir basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu