Haber

Hande Erçel’den duygu dolu paylaşım: “Pudra Kokum, Seni Çok Seviyorum…”

Güzel oyuncu Hande Erçel, 2019 yılında vefat eden annesi Aylin Erçel için sosyal medyada duygusal bir paylaşım yaptı. ?

Son dönemde Bam Başka Biri dizisindeki oyunculuğuyla gündeme gelen Hande Erçel, 2019 yılında oldukça zorlu bir acı yaşadı.

Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel ne yazık ki kanser hastasıydı. Hatta Hande Erçel o dönemde verdiği bir röportajda kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel’e donör olacağını açıklamıştı. ?

‘Umarım bir aksilik olmazsa bağışçı olurum. Maalesef ülkemizde kök hücre naklinde en önemli sorunlardan biri akraba dışı bağışçı sayısının yetersiz olması ve bağış oranının 10 binde 3 olmasıdır. Hayatınızın bağlı olduğu ve bir yerlerde olduğunu bildiğiniz bir şeyi beklemek çok zor bir şey.’ Şu ifadeleri kullandı:

Ancak ne yazık ki Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel 2019 yılında kansere yenik düşerek vefat etti.

Annesine olan düşkünlüğüyle bilinen Hande Erçel, annesinin özlemini sosyal medyada sık sık paylaşarak anısını yaşatmaya çalışıyor. Erçel son olarak annesinin doğum gününde duygusal bir paylaşımla annesine olan sevgisini ve özlemini dile getirdi.

Hande Erçel, annesinin doğum günü pastasını üflediği anı şöyle paylaştı: “İyi ki benim annemsin. Pudra kokum, seni çok seviyorum. Seni çok özledim.” Notu bırakıp paylaştı.?

Hande Erçel, birkaç ay önce annesi ve kız kardeşiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp şu notu yazmıştı:

‘Biliyorum ki uçsuz bucaksız denizlerde gönlünüzce yüzebileceğiniz bir yerdesiniz ve ben her zaman ayaklarınızın altındayım. Seni çok özledim anne…’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu