Haber

Elazığ’da 6 Kişinin Ölü Bulunduğu Olayla İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Elazığ’da bir evde 6 kişinin ölü bulunduğu olayla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Öğretmenin kumar borcundan dolayı ailesini öldürdüğü ve daha sonra intihar ettiği öğrenildi.

Elazığ’da meydana gelen olayın detayları kan dondurdu. Öğretmen Hüseyin F. eve girerek ailesiyle tartıştı. Tartışmanın ardından Hüseyin F., beraberinde getirdiği pompalı tüfekle dehşete kapıldı. Hüseyin F., babası Cuma Ali, annesi Zeynep, ağabeyi Remziye ve engelli kardeşleri Yusuf ve Mesut’a ateş ettikten sonra kafasına silah dayayarak intihar etti.

Öte yandan Hüseyin F.’nin ailesini tabancayla vurduktan sonra evin doğalgaz vanasını açarak tabancayla intihar ettiği öğrenildi.

Doğal gaz kaçağının ihbar edilmesi üzerine bölgeye polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İhbarın yapıldığı eve giren gruplar, içeride başlarından vurulmuş 6 kişiyi buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, özel harekat ve takviye ekipleri sevk edildi.

Kumar borcu var

Öte yandan öğretmen Hüseyin F.’nin kumar borcu olduğu ve para istemek için babasının evine geldiği iddia edildi.

Hüseyin F.’nin çılgına dönerek ailesini öldürdüğü ve ardından babasının parayı vermemesi üzerine intihar ettiği öğrenildi.

sogut-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu