Haber

Denizli’de 2 yaşındaki çocuğunu öldüren anne tutuklandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 2 yaşındaki çocuğunun evinde ölü bulunması üzerine aranan anne yakalandı.

Asmalıevler Mahallesi 6603 Sokak’taki tek katlı evde ölü bulunan 2 yaşındaki MAK’ın annesi GK (27), gece saklandığı apartmanda polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İfade işlemleri için İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şüpheli anne, çocuğunun ölümüyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Polis, soruşturma kapsamında şüpheli kadının 2 arkadaşını arıyor.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgunda yapılan ön otopside çocuğun vücudunda sigara yanıkları ve darp izlerine rastlandı.

Beyin kanamasından öldüğü düşünülen çocuğun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla alınan örnekler Antalya Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kapısı mühürlenen evin içinin dağınık olduğu görüldü.

“Çocuk öldü, uyuyor sandım”

Olayın yaşandığı müstakil evin karşısındaki apartmanda oturan ve komşusuyla girdiği evde biri ölmüş 3 çocuğu bulan 58 yaşındaki Halime Akdoğan, gazetecilere açıklama yaptı.

Evden ağlayan bir çocuk sesi duyduklarını ve komşularıyla birlikte eve girmeye karar verdiklerini anlatan Akdoğan, şunları kaydetti:

“Ağlayan çocuk bebekmiş. Az kalsın kanepeden düşüyordu. Çocuğu kanepeye yatırmışlar. Evi görsen harabeymiş. Sen harabeye dönmüşsün. Her şey evde. .Çöplük gibiydi.9 aylık çocuğu evden alırken yerde bir kafa gördüm.’Burada bir çocuk var’dedim. Hemen dedim. Polisi aradım. Çocuk ölmüş, uyuyor sandım.”

Akdoğan, ölen çocuğun kimse görmesin diye üzerinin örtüldüğünü tahmin ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Çocuğu elektrikli sobanın önünde yere yatırdılar. Diğer çocuk acıktı. Onu eve götürdüm. Çorba içirdim. çorbamı iç ve gel?’ Diye sordu. Bu sabah uyuyamadım.Hep bu çocuğu düşündüm.Bunların ilk olayı bu.Burada uyuşturucu yakaladılar.Birçok kez burada bu eve operasyonlar yapıldı.”

Etkinlik

Dün Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir evde ölü bulunan 2 yaşındaki MAK’ın biri 9 aylık diğeri 5 yaşındaki iki kardeşi Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı.

Evin, çocuğun annesi GK’nın (27) erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişinin yakınları tarafından bir süre önce kiraya verildiği, GK’nın çocuklarıyla birlikte burada misafir olarak kaldığı, çocukların babasının ise eve geldiği öğrenildi. bir süredir cezaevinde.

haber-of.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu