Haber

Coşkun Sabah’ın “Apartmanda yaşasam TOKİ Binalarını tercih ederdim” sözleri gündem oldu

Ünlü müzisyen Coşkun Sabah, GÜNAYDIN’a çok özel açıklamalarda bulundu. Tuğba Kalçık’ın sorularını yanıtlayan Sabah, deprem felaketi ve sonrasını anlattı.

Şarkıcı Coşkun Sabah, Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık’ın sorularını yanıtladı.

Tuğba Kalçık, ünlü müzisyene bu süreçte tribünlerde siyasi sloganlar atma niyetini sordu. Galatasaray Kongre Üyesi Sabah ise, “Böyle bir felaketin ardından hükümeti suçlayıp istifa bağırmak büyük bir haksızlıktır” dedi. o cevapladı.

Coşkun Sabah, deprem felaketinin 550 yılda bir olduğunu ve böyle bir dönemde ‘hükümet istifa’ sloganlarının atıldığını söylüyor. Devletin üzerine düşeni yaptığını söyleyen Coşkun Sabah, kimsenin bu işi çabuk atlatamayacağını düşünüyor.

Bölge halkını yalnız bırakmamaya özen gösterenlerden bölgelerde herkesin uykuda olduğunu söyleyen Sabah, böylesine büyük bir felakette herkese ayak uydurmanın mümkün olmadığını, Cumhurbaşkanımızın samimi bir lider olduğunu söylüyor. yaşanan eksiklikler için ‘helal’ istiyor.

İktidarı suçlamanın ve istifa sloganları atmanın büyük bir haksızlık olduğunu düşünen Galatasaray Kongre Üyesi Sabah, tribünlerde siyasi sloganlar atmanın anayasal bir hata olduğunu söylüyor ve herkesin sağduyuyla hareket etmesi gerektiğini belirtiyor.

Tuğba Kalçık, Cumhurbaşkanımızın bir yıl içinde bölgeye yeni konutların yapılacağını duyurduğunu söyleyerek, müzisyenin bu açıklamasıyla ilgili görüşlerini sordu.

Cumhurbaşkanımızın bugüne kadar verdiği tüm sözleri tuttuğunu söyleyen Sabah, bu konut projesi için de sözünü tutacağına inanıyor. Aynı zamanda ünlü müzisyen bu dönemde bir beste bestelediğini de duyurdu.

Coşkun Sabah, “Apartmanda yaşasam TOKİ binalarını tercih ederdim.” söz konusu. Deprem felaketinde TOKİ binalarının yıkılmadığını belirten Sabah, İstanbul’da TOKİ binalarında yaşayabileceğini söylüyor.

kepezajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu