Haber

Bir Genelev, Formula 1’in “Günah Şehri” Las Vegas Yarışı Öncesi Pilotlara Ücretsiz Hizmet Vereceğini Duyurdu

2023 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 22. yarışı, ABD’nin ‘Günah Şehri’ olarak bilinen Las Vegas’ta yarışacak. Formula 1 pilotları Las Vegas’ta ilginç tekliflerle karşılanmaya hazırlanıyor. Nevada’daki bir genelev, Formula 1 sürücülerine ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

Kaynak:https://www.tmz.com/2023/11/14/f1-dri…

TMZ Sports’un haberine göre Chicken Ranch Brothel, 1982’den bu yana ilk kez düzenlenecek yarışta Formula 1 sürücülerini ağırlamayı bekliyor.

“Vegas’ta olan Vegas’ta kalır” sloganıyla “Günah Şehri” olarak anılan Nevada’da fuhuş yasal.

Genelev çalışanları Addison Gray ve Alice Little, “Bu ay Las Vegas’ta Formula 1 heyecanı var ve hepimiz büyük etkinlik için heyecanlıyız” dedi. İfadelerini kullandı.

Little, “Sürücülerinin kalplerini hızlandırmak ve F1’i benimle ve Addison ile kutlamak isteyen tüm sürücülere yüzde 100 ücretsiz bir hizmet sunulacak” dedi.

Las Vegas’a giden Formula 1 taraftarlarının ekonomiye katkısının 1,2 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor. Chicken Ranch genelevi çalışanları, bu durumun sadece sürücülerle sınırlı kalmayacağını, taraftarların da yüzde 50 indirimli hizmet alabileceğini duyurdu.

Addison Gray şunları söyledi: “Formula 1, 2018’de süper grid kızlarını yasakladığından beri, etkinlikler çok ihtiyaç duyulan cinsel çekicilikten mahrum kaldı.” Yarışları beklediğini açıkladı.

haber-lalapasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu