Haber

Bayrampaşa Belediye Başkanı Polis Haftasını Kutladı

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Polis Haftası ve Zabıta Müdürlüğü’nün 197. kuruluş yıldönümü münasebetiyle polis çalışanları ile bir araya geldi. Polis Haftasını kutlayan Önder Aydıner, “Büyük bir özveriyle görev yapan polis personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Emniyet Müdürlüğü’nün 197. kuruluş yıldönümü dolayısıyla polis çalışanlarıyla bir araya geldi. Polis ekiplerinin keyifli bir akşam geçirdiği program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

“Zabıta yerel yönetimlerin kamusal yüzüdür”

Polis teşkilatının köklü bir geçmişe sahip olduğunu ve çok güçlü bir misyonu yerine getirdiğini belirten Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Belediyemizin en değerli birimlerinden biri olan ve halkımızın huzuru için gece gündüz çalışan polisimiz, bu görevi hak ediyor. Çok teşekkür ederim. Büyük bir özveriyle görev yapan polislerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.” “Tam 197 yıldır polis, sağlık, ruhsat, güvenlik gibi önemli görevleri olan, doğrudan halka açık yerel yönetimlerin en etkin yüzü olmuştur. Bu vesileyle 197 yıllık Polis Haftasını tebrik ediyorum. Kadim büyük teşkilatımıza en kalbi duygularımı sunuyor, tüm polis çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. – İSTANBUL

haberdoganyol.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu