Haber

Barış Yarkadaş’ın “Özgür Özel kazanırsa mesleği bırakacağım” açıklaması kongre sonrasında gündem oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 38. Kurultayı’nda parti genel başkanlığı için Kemal Kılıçdaroğlu ile Özgür Özer yarıştı. İkinci kategoride Özgür Özel 812 oy alırken, Kılıçdaroğlu ise 536 oy aldı. Seçimlerin ardından Özgür Özel, CHP’nin 8’inci genel başkanı oldu.

ÖĞRENCİDEN ÇOK TARTIŞMALI BİR ÇIKIŞ

Kurultay öncesinde parti seçimleriyle ilgili birçok görüş gündeme gelirken, bunlardan biri de TV100 televizyonunda yayınlanan “Kübra Par ile Farklı Açılar” programına katılan Gazeteci Barış Yarkadaş’tan geldi.

“ÖZGÜR ÖZEL KAZANIRSA MESLEĞİ BIRAKACAĞIM”

Yarkadaş’ın katıldığı programda sunucu Kübra Par, kendisine “‘Süreci doğru okumadım, Özgür Özel kazandı kusura bakmayın’ deme şansınız var mı?” Yarkadaş, “Özgür Özel kazanırsa mesleği bırakacağım” sorusunu yanıtladı. Yarkadaş, Par’ın “Çok iddialı oldu” yorumuna “Yemin ederim bırakacağım” diyerek yanıt verdi.

KARDEŞ SÖZÜNÜ TUTACAK MI?

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nın ikinci turunda 812 oyla genel başkan seçilen Özgür Özel’in seçimi kazanmasının ardından, bir dönem CHP milletvekili olan gazeteci Barış Yarkadaş’ın görevine devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. kelime.

aginhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu